Martion production

Výšivka

Zakázková výšivka log nápisů či obrázků za pomoci moderních vyšívacích strojů. Nechte si vyrobit brandovaná trička, tašky, čepice, týmové dresy nebo i originálnoí osobní dárek. 

Zakázková výroba a obrábění 2D/3D na CNC strojích

Potřebujete výřez atypického tvaru do různých materiálů? Dřevo, lamino, překližky, plast, plexi apod.? Zajímá Vás co vše pro Vás můžeme vyrobit? Například kuchyňské a stolové desky, bary, včetně mobilních, okrasné ornamenty, dřevě hračky, loga a nápisy, listové schody, nebo jakýkoliv výřez do atypických tvarů, to vše je Vám k dispozici rychle a spolehlivě, včetně dopravy k zákazníkovi.

Pískování

Pískování log, obrázků a nápisů na sklo a skleněné výrobky na zakázku je Vám nově k dispozici. Dárkové předměty s vypískovaným nápisem odolávají mytí v myčce, nápis/logo/obrázek je krásným dárkem pro vaše nejbližší. Co můžeme pro Vás pískovat? V kombinaci s CNC výrou lze připravit unikátní dárkové předměty s podsvíceným logem a vlastním motivem, vypískovat nápis nebo cokoliv co si budete přát na lahve, sklenice či skleněné tabule do max. rozměru 40×20 cm, to vše je Vám k dispozici rychle a spolehlivě, včetně dopravy k zákazníkovi.

Branding textilu a reklamních předmětů

Potřebujete brandovat textil, reklamní předměty nebo, sklo třeba hrnky? K dispozici je Vám transferový tisk, výšivka, pískování, laser a do dřeva a plastů CNC obrábění. Ve vlastních dílnách zajistíme vše potřebné, včetně dopravy k zákazníkovi.