Martion production

Event management

Agentura pro své klinety s láskou a odbornou péčí zajišťuje jednorázové či opakované eventy na klíč a celkový event management, team buildingy, firemní, sportovní a dětské dny, workshopy se zážitkem z tvorby (kurzy vaření, výroba mýdel, krémů, svíček, kurzy šití, malování vánočních dekorací a výroba dekorací na Vánoce, Velikonoce apod. – vhodné pro menší skupiny). Tématické vánoční večírky a oslavy, gala večeře, rauty, bankety na klíč, módní přehlídky, koncerty, kongresy, semináře, kamenné a virtuální konference a webináře, přímé přenosy ze seminářů a jejich digitalizace. Návrh, organizaci, výrobu a realizaci výstav, veletrhů, včetně produkce, organizace a výroby výstavních expozic, atypickýckých nebo systémových.

Všechny související služby jako občerstvení, osvětlení, zvuk, projekční technika a veškerý personál, je Vám plně k dispozici na vyžádání dle potřeb realizovaného projektu.

Virtuální konference a konferenční servis

Virtuální konference z bezpečí domova jsou způsob jak zajistit kongres, konferenci, advisory board nebo jiné setkání odborníků. Díky jedinečnému systému SlidesLive Professional Conference Recording Vám zajistíme jakékoliv setkání od 10 do 100 000 účastníků, včetně registrace a následného rozesílání certifikátů všem registrovaným účastníkům. Virtuální sekce s 3D/2D prezentacemi partnerů konferencí lze připravit na míru právě pro Váš kongres nebo setkání.

Kombinace přímého přenosu z místa konání, který pro Vás zajistí nás tým, je vhodným způsobem zajištění vysoké kvality a úrovně.

Kamenné konference a event management zajišťujeme více jak 20 let, včetně technického zajištění prezentační techniky, hlasování a dalších všech potřebných služeb. Plánujete Roadshow nebo setkání s odborníky? Potřebujete kamennou akci a zároveň přímý přenos?

 

Výstavní expozice a zakázková výroba

Více než 15 let zkušeností v oboru výstavnictví s realizovanými expozicemi od 2 m2 až po 500 m2, rádi využijeme při výrobě, instalaci a demontáži Vašich výstavních expozic jakýchkoliv rozměrů. I malý stánek může být vidět a splnit svůj účel. Díky vlastní výrobě jsme velmi flexibilní v plnění Vašich představ, do které lze zahrnout kromě dřevo výroby i 3D světelná loga z plastů nebo nestandardní modely a prosvětlené stojany, keré Vaše výstavy, veletrhy a typické či atypické výstavní expozice obohatí o zajímavé dekorativní/reklamní prvky. Součástí je kompletní servis před, během (hostesky, občerstvení, technické zajištění satelitních symposií apod.) a po konání akce, včetně možnosti uskladnění stánků pro další využití.